LOGISTIK - Č.Budějovice

Náplň práce:

- navrhování optimálního druhu dopravy, přepravy

- zpracování dokumentů EUR1

- komunikace s dodavateli a zákazníky při zajištění přepravy

- spolupráce s externími spedičními společnostmi, vyhledávání nových přepravců

- vyjednávání cen dopravy a smluv s přepravci

- zpracování cenových kalkulací, objednávek a jejich zadávání do systému

- proclívání zboží, komunikace s celním úřadem, vedení celní agendy, evidence a dokumentace

- řešení případných problémů vzniklých při přepravě zboží, řešení reklamací

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání

- zkušenosti v oboru logistiky

- nutná znalost AJ, každodenní komunikace slovem i písmem

- znalost práce na PC, MS Office, MS Excel

- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

- příspěvek na stravování

- bonusy / prémie

- vzdělávací školení

- firemní akce

- práce na HPP, nástup možný ihned

- nástupní plat 28.000 Kč hrubého/měsíc

Kontakt:

e-mail: hr@apex-gaming.com

tel.: + 420 702 263 711

Firma: APEX pro gaming a.s.

Kontakt: Růžena Podskalská
Pod Stromovkou 207
37001 České Budějovice

Telefon: 702263711

Místo práce: České Budějovice

Plat: 28000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé